İnceleme Ekle

Yeşillikler İçinde Keyifli Bir Mekan: Vadi Arnavutköy.

Vadi Arnavutköy, İstanbul’un içerisinde şehirden uzaklaşmışsınız hissini yaşatan, yemyeşil bahçesi, bir hayli geniş alanı ve lezzetli seçenekleri ile çok keyifli bir mekan. Toplu taşıma ile de özel olarak da ulaşımın bir hayli kolay olduğu işletmede vale hizmeti de veriliyor. Cümbür cemaat toplanıp oyunlar oynamak istediğinizde, özel bir gününüzü sevdiklerinizle birlikte kutlamak istediğinizde ya da sadece o akşamı değerli kılmayı düşündüğünüzde uğrayıp, hoşça vakit geçirebileceğiniz bir yer burası.

Mekan detayları, menüde yer bulan lezzetler, işletme ve fiyat politikası ile genel fiziksel özellikleri keşfetmek için siz de yazımıza davetlisiniz.

Lezzetli yemeklerin teminatı kısa sürede gelen ün

Haziran 2018 itibariyle 3. yılını kutlayan mekan, tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam ediyor. Henüz yeni açılmış bir mekan olarak değerlendirebileceğimiz işletme, geniş ve ferah iç alanı, doyumsuz lezzetlere sahip geniş menüsü ve güler yüzlü çalışanları ile ziyaretçilerini kısa sürede müdavimi yapıyor. Zengin kahvaltılıklarla hazırlanan kahvaltı seçenekleri, çorbalar, ara sıcaklar ve atıştırmalıklar, başlangıçlar, burgerler, wraplar ve tostlar, salata-makarna ve pizzalar ile ana yemekler ve tabi ki menünün göz bebeği tatlılar ile canınızın çekebileceği her şeyi geniş menüde bulabiliyorsunuz. Porsiyonlar oldukça büyük, fiyatlar bu tarz mekanlara göre ortalama düzeyde. Mekanın genişliği ve dekorasyonu için ekstra ücret ödetmeyen bir fiyatlandırma politikasına sahip olan işletme, bu yönden de ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

Adres ve İletişim

Adres:

Kültür Mahalles, Sekbanlar Caddesi, No:82, Etiler/Beşiktaş

GPS:

41.07294, 29.0342699

Mekan için bana rota çiz

Çalışma Saatleri

Pazartesi

9:00 -

Salı

9:00 -

Çarşamba

9:00 -

Peşembe

9:00 -

Cuma

9:00 -

Cumartesi

9:00 -

Pazar

9:00 -

Mekan Özel Bilgi

Bugünün Menüsü

26 Mayıs 2019
Geçerli gün için günlük menü yok

0İncelemeler

Hijyen ve Temizlik
İlgi ve Alaka
Servis ve Hizmet
Ortam ve Ambians
Yemek ve İçecekler
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed