İnceleme Ekle

İstanbulluların sahip olduğu birçok imkanın ötesinde gün ışığında ayrı gece karanlığında ayrı güzelliğe sahip bir boğazın kıyısında yaşamaları en büyük avantajlarından birisi. Şehir, her biri kendine has şartlara ve özelliklere sahip birbirinden güzel semtleri ile de her zaman cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Yeniköy ise her daim birçok ziyaretçiyi ağırlamasıyla gözde olmaya devam ediyor. Semtteki bazı mekanlar ise ilgimizi daha çok çekiyor. Bunlardan bir tanesi henüz yakın zamanda açılmış Nanny. İsminde ve ambleminde bir takım hikayeler barındıran mekan, göz alıcı dekorasyonu ile girer girmez sizi sarmalıyor. İç dizayna verilen önem hemen ilk dakikalarda fark ediliyor. Zira burada, siyah koltuklar, ahşap raflar ve masalar, şık aydınlatmalar ile çok başka bir ambiyans oluşturuluyor. Üçüncü dalga kahveci akımının etkisiyle kurulan mekanda tadına doyulmaz kahveler, leziz tatlılar ve demleme çaylar servis ediliyor.

Kahve’nin kalitelisini bulmak zor diyenlerdenseniz…

Son zamanlarda popülerleşmeye ve günlük hayatımıza daha çok girmeye başlayan farklı farklı kahveciler, kahve içme kültürümüzün de bir hayli gelişmesine olanak sağlıyor. Öyle ki artık mahalle aralarında bile rastlamaya başladığımız kahve zincirleri ile butik kahvecilerin sayısı git gide artıyor. Fakat her şeyde olduğu gibi sayı arttıkça kalite zaman zaman düşebiliyor. Bu nedenle özel, lezzetli ve farklı kahveler bulmak zorlaşabiliyor. İşte tam bu noktada karşımıza Yeniköy’ün yeni ve göz alıcı mekanı Nanny çıkıyor. Yüksek tavanlı ferah bir alana sahip olan mekanda, güler yüzlü çalışanlar ve hoş müzikler ile keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor.

 

Kalite, lezzet ve görselliğin bir arada bulunduğu mekanlar her daim göz önüne çıkıyor ve ziyaretçi akınına uğruyor. Bu üç unsuru da kuruluş politikası olarak belirlediği her halinden belli olan Nanny ise, yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede popüler olacağa benziyor. Güzel bir kahvaltı için de tercih edilebilecek mekan, üçüncü dalga kahveciler arasında kaliteli seçenekleriyle öne çıkacağının sinyallerini şimdiden veriyor. Biz de Yeniköy’ün bu yeni ve özel mekanına giderek, menüsünden güzel bir siparişle kendinizi şımartmanızı tavsiye ediyoruz

Adres ve İletişim

Adres:

Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Caddesi, No 122/B, Sarıyer/İstanbul

GPS:

41.118598, 29.067132

Mekan için bana rota çiz

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 23:30

Salı

07:00 - 23:30

Çarşamba

07:00 - 23:30

Peşembe

07:00 - 23:30

Cuma

07:00 - 23:30

Cumartesi

07:00 - 23:30

Pazar

07:00 - 23:30

Mekan Özel Bilgi

Bugünün Menüsü

26 Mayıs 2019
Geçerli gün için günlük menü yok

Özellikler

Kredi Kart

Kredi Kart

Rezervasyon

Rezervasyon

Nakit

Nakit

Wi-Fi

Wi-Fi

Kapalı Alan

0İncelemeler

Hijyen ve Temizlik
İlgi ve Alaka
Servis ve Hizmet
Ortam ve Ambians
Yemek ve İçecekler
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed