İnceleme Ekle

Avliya Boşnak Mutfağı İstanbul Bayrampaşa’da Boşnak lezzetlerinin başarılı örneklerini sergileyen bir mekan. Modern döşenmiş, geniş ve ferah bir alanda hizmet veren restoran, bir gidenin bir daha gitme planları yaptığı bir yer. Boşnak lezzetlerini sevenler, daha önce tatmadığı yemekleri denemek isteyenler ve yeni lezzetlere açık olanlar için tam da aranılan mutfak.

Kolay kolay her restoranda bulunamayacak özel tatlar, Bosna’ya özgü yemekler ve içecekler ile farklı ve özgün bir akşam yemeğini gerçekleştirebileceğiniz bir mekan. Biz de İstanbul’da Bosna rüzgarları estiren ve ülkenin kültürel mutfağını başarıyla örneklendiren bu mekanı yazımızda inceliyor, sizleri de birlikte keşfetmek üzere davet ediyoruz.

Birisi Trileçe mi dedi?!

Mekanın menüsü kahvaltıdan, etli yemeklere, tatlıdan spesiyal içeceklere kadar bir çok seçeneği bünyesinde barındırıyor. Meşhur Boşnak börekleri burada ıspanaklı, peynirli, patatesli seçenekleriyle kömür ateşinde pişiriliyor ve servis ediliyor. Boşnak kültüründe geniş yer edinen kuru et ve Boşnak mantısı da kömür ateşinde hazırlanan lezzetlerden. Boşnak köfteleri, ızgara tabağı, antrikot, kuzu çevirme ve kuzu tandır, tavuk ızgaralar ile yaprak sarması, soğan dolması, kuru etli fasülye ev pilav gibi ev yemekleri de menüde kendisine yer bulanlardan.

Balkan Müzikleri, şık dekorasyon ve güzel sunumlar ile ambiyansın keyfini çıkarın!

Restoran Boşnak Mutfağı olunca elbette insana mutluluk veren Balkan müzikleri de çalma listelerinin bir numarası oluyor. Geniş menüden seçtiğiniz bir Boşnak lezzetini, önünüze gelen güzel sunumla birlikte ve hoş bir müzik eşliğinde ferah ve güzel dekore edilmiş bir mekanda tadabiliyorsunuz. Yalnızca akşam yemekleri için değil, kahvaltı ya da öğlen atıştırmaları için de tercih edilebilecek bir yer burası. Hızlı servis, güler yüzlü ve ilgili çalışanlar da mekanın kalitesini artıran ögelerden.

Adres ve İletişim

Adres:

Kocatepe Mahallesi, Avazköy Yolu Caddesi, No:83, Bayrampaşa/İstanbul

GPS:

41.0597156, 28.8904578

Mekan için bana rota çiz

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00–23:00

Salı

08:00–23:00

Çarşamba

08:00–23:00

Peşembe

08:00–23:00

Cuma

08:00–23:00

Cumartesi

08:00–23:00

Pazar

08:00–23:00

Mekan Özel Bilgi

Bugünün Menüsü

26 Mayıs 2019
Geçerli gün için günlük menü yok

Özellikler

Kredi Kart

Kredi Kart

Nakit

Nakit

0İncelemeler

Hijyen ve Temizlik
İlgi ve Alaka
Servis ve Hizmet
Ortam ve Ambians
Yemek ve İçecekler
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed